Özet akışını İnternet Explorer üzerinden kullanabilmek için:


1- RSS akışına anone olabilmek için, gelen RSS sayfası üst bölümde bulunan "Bu özet akışına abone ol" linkine tıklamanız ve gelen pencere üzerinden "Sık Kullanılanlar Çubuğuna Ekle " seçeneğini işaretleyip, "Abone Ol" butonuna tıklamanız yeterli olacaktır.

2- RSS akışına takip edebilmek için ise; pencerenin üst kısmındaki "Sık Kullanılanlar Çubuğu" üzerindeki "Hatay Eczacı Odası" butonuna tıklamanız yeterli olacaktır. Bu işlemi yaptığınız da RSS akışı aşağıda bulunan resim gibi liste biçiminde görüntülenecektir.

Özet akışını Outlook hesabınız üzerinden takip edebilmek için:


1- Araçlar -> Hesap Ayarları -> RSS Akışları menüsünün altında "yeni" butonuna tıklayın.

2- Rss akışı konumuna http://www.sanliurfaeo.org.tr/rss.php adresini girin ve "ekle" butonuna tıklayın.3- Açılan pencerede eklediğiniz özet akışının hangi klasör altında ve hangi isimle kullanılmasını istediğiniz gibi kişisel ayarlarınızı düzenleyin ve "tamam" butonuna basın.klasörleriniz arasında özet akışının birikmesi için seçmiş olduğunuz bölümde akış listesini görebilirsiniz, eğer internet bağlantınız var ise web sitesini açmaya gerek olmadan eklenen her yeni haberi mail alıyormuş gibi outlooktan takip edebilirsiniz.